Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Kriminaalkroonika 3.oktoober 2002 Lääne-Virumaal

* Eile õhtul tungis Rakvere vallas Tõrremäe külas 43-aastane Vladimir omavoliliselt võõrasse eramusse, kus sõi ära aknalaual olnud kuklid ning üritas varastada komme-küpsiseid. Seejärel lõi mees teda takistama tulnud 92-aastasele majaperenaisele pudeliga pähe ning üritas põgeneda. Tänu tähelepanelikele naabritele, kes politsei välja kutsusid, tabas politseipatrull mehe sündmuskohalt ning Vladimir toimetati prefektuuri. Mehe suhtes on alustatud kriminaalmenetlust paragrahvi alusel, mis käsitleb omavoliliselt võõrasse hoonesse sisse tungimist.

* Eile päeval on sisse murtud Rakveres Võidu tänaval asuvasse elumajja, kust on varastatud seljakott, raadiomakk ning rahakott 2 800 krooni sularahaga. Kogukahjuks peab omanik 4 830 krooni.

* 1. või 2. oktoobril on Sõmeru vallas Rägavere külas ukseluku lahtimurdmise teel sisse murtud elumajja, kust varastati erinevaid mööbliesemeid. Esialgseks kahjuks on 25 000 krooni.

* 2. oktoobri esimesel tunnil on sisse murtud ka Tapal Ambla mnt. asuvasse ehitusjärgus elumajja, kust varastatud erinevaid ehitusmaterjale väärtuses 30000 krooni.

* Möödunud ööpäeva jooksul oli maakonnas patrullimas 11 politseiametnikku. Koostati 11 liikluseeskirjade rikkumise materjali, roolist tabati 2 joobes juhti ja muu väärteo protokolle koostati 1.
03 Oktoober 2002
  Kommentaarid