Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Politsei sai Virumaal kätte suure koguse uimasteid

Politsei sai möödunud nädala kolmapäeval Virumaal Tallinna-Narva maanteel sõiduautost kätte suure koguse uimasteid ja vahistas kaks sõidukis olnud meest.

Politsei sai kella 16.30 ajal Tallinna-Narva maantee 89. kilomeetril Haljala teeristis kinni peetud Volkswagenist kätte 998 ecstasy-tabletti ja 2,6 kilogrammi hašišit, teatas riigiprokuratuuri pressiesindaja BNS-ile.

Sõidukis viibinud 20-aastane Kristjan ja 26-aastane Alo peeti esialgu kinni 48 tunniks. Viru ringkonnaprokuratuuri taotlusel vahistas Lääne-Viru maakohus 29. oktoobril Kristjani.

Viru ringkonnaprokuratuuri eriasjade prokuröri Antti Aitseni sõnul alustati kriminaalmenetlust karistusseadustiku paragrahvi alusel, mis käsitleb narkootilise ja psühhotroopse aine suures koguses ebaseaduslikku käitlemist.

Ida prefektuuri kriminaalosakonna narkotalituse komissar Jaanus Tammetsa sõnul on Kristjan ka varem olnud politsei huviorbiidis, Alo on varem karistamata.

"2004. aasta teisel poolaastal on see juba teine kord, kui oleme tabanud märkimisväärselt suure koguse narkootilisi aineid," ütles Tammets.

Augustis sai politsei samuti Virumaal kätte 1200 ecstasy-tabletti. Kokku on kahe tabatud narkokoguse turuhind umbes pool miljonit krooni.  BNS

02 November 2004
  Kommentaarid