Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
PÄA 18-19 24h kokkuvõte

Tulekahjud:

 

18. veebruaril kell 22.11 teatati Häirekeskusele tulekahjust Võrumaal Meremäe vallas Kuksina külas. Põles endine laut-karjaköök, mis on ümber ehitatud suve- ja töötoaks.

 

 (18 x 7 m). Päästjate saabudes olid hoone ühest otsast ja katusest leegid väljas. Hoiti ära tule levik hoonega ühe katuse all olevale küünile ning mõne meetri kaugusel asuvale aidale. Enne päästjate saabumist oli pererahvas põlevast hoonest välja toonud kaks sõiduautot ja kaks gaasiballooni. Endises laut-karjaköögis tugevad tulekahjustused. Arvatav tulekahju tekkepõhjus on lühis elektrijuhtmestikus.

 

18. veebruaril kell 23.51 teatati Häirekeskusele tulekahjust Põlvamaal Valgjärve vallas Sirvaste külas. Põles vana rehielamu: kokku ehitatud puukuur, ait, garaa˛, laut ja vana tall (8 x 20 m ). Hoone katus hävis täielikult. Hoiti ära tule levik lähedal asuvale elumajale. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

 


Muud sündmused:

 

18. veebruaril kell 09.31 teatati Kagu Piirivalvepiirkonna Mehikoorma kordoni korrapidajale, et Tartumaal Meeksi vallas Parapalus Piirissaare kaguküljel 30 meetrit kaldast vajus auto läbi jää. Sõidukis viibinud naine oli välja saanud omal jõul, meditsiinilist abi ta ei vajanud;  mees uppus. Piirivalve Mehikoorma kordonist sõitis sündmuskohale hõljuk pardal Räpina päästemeeskond, tuukrigrupp ja meedikud. Kella 13.52 –ks tõid tuukrid veest välja uppunud meesterahva.

 

19 Veebruar 2009
  Kommentaarid