Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Pärnumaa narkotehasega seotud isikud tahavad vahi alt välja

Pärnumaa narkotehasega seoses vahi alla võetud inimestest vaidlustas esimene juba oma vahistamise, teine soovib aga kautsjoni vastu vabadusse pääseda.

Põhja ringkonnaprokuratuuri eriasjade prokuröri Toomas Tombergi sõnul vaidlustas üks kinnipeetutest esimese astme kohtu vahistamismääruse, kuid ringkonnakohus jättis selle taotluse kolmapäeval siiski rahuldamata.

"Üks vahistatutest on esitanud kohtule taotluse kautsjoni määramiseks, mida kohus arutab järgmisel nädalal," ütles Tomberg BNS-ile.

Tema sõnul on narkotehase kriminaalasja raames vahistatud endiselt kaheksa inimest, kellest seitse on eestlased. Vahistatute hulgas on ka isikuid, keda ei ole varem kohtulikult karistatud.

Keskkriminaalpolitsei (KKP) töötajad leidsid ööl vastu 13. oktoobrit Pärnumaalt narkolabori, kust konfiskeeriti üle 300.000 ecstasy-tableti ja üle kümne kilogrammi narkootilise aine MDMA kahtlusega pulbrit.

Tegemist on seni suurima leitud ecstasy kogusega Põhja- ja Baltimaades, mille turustamisel oleksid kurjategijad teeninud ligikaudu 50 miljonit krooni.

Politseioperatsiooni olid peale keskkriminaalpolitseinike kaasatud narkopolitseinikud Lääne, Lõuna ja Põhja prefektuurist.  BNS

03 November 2004
  Kommentaarid