Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Hommikuinfo 27-28 veebruar

Tulekahjud:

 

27. veebruaril kell 11.49 teatati Häirekeskusele tulekahjust Hiiumaal Pühalepa vallas Tareste külas. Päästemeeskondade saabudes põles ehitusjärgus oleva puidust kahekorruselise elumaja (üldpindalaga 200 ruutmeetrit) ülemine korrus lahtise leegiga ning katus oli osalisest sisse vajunud. Tules hävis teine korrus, esimesel korrusel vee- ja suitsukahjustused. Inimesed õnnetuses vigastada ei saanud. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

 

27. veebruaril kell 16.32 teatati Häirekeskusele tulekahjust Viljandimaal Halliste vallas Saksaküla külas. Päästemeeskondade saabudes tuli ühekorruselise palkmaja katuse alt suitsu. Tules hävis ühe toa ja köögi sisustus, teised ruumid said kuuma- ja suitsukahjustusi. Kustutustööde käigus leiti majast hukkunud meesterahvas. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

 


Demineerimistööd:

 

27. veebruaril tehti kahjutuks Ida-Virumaalt Illuka vallast kaevetöödel leitud 37 mm mürsk.

 

28 Veebruar 2009
  Kommentaarid