Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Võru politseiinfo 04.03.2009

Peatumine reetis rikkumise:

04.03.2009 kella 20 paiku jäi tööst vabal ajal Vastseliinast Võru poole sõitvale Võru vanemkonstaablile silma tema ees liikuv sõiduauto Honda Civic, mille juht otsustas oma sõiduki äkki tee ääres peatada – põhjuseks tõenäoliselt see, et vastutulevad autod tulede vilgutamisega eespool olevast politseipatrullist märku andsid. Vanemkonstaabel võttis ühendust Võru politsei majajuhiga ja palus nimetatud sõiduki numbrit kontrollida. Selgus, et majajuhile oli just tulnud teade, et sama numbrimärgiga auto on keegi omavoliliselt kasutamiseks võtnud.


Olles umbes minuti tee ääres seisnud, otsustas auto juht siiski sõitu jätkata. Vanemkonstaabel võttis ühendust patrullpolitseinikega ja palus nimetatud autot kindlasti kontrollida. Teel liiklusjärelvalvet teostanud patrullpolitseinikud pidasid sirgelt ja lubatud kiirusega sõitnud auto kontrollimiseks kinni. Autot juhtinud 28-aastasel Ahtil tuvastati 2,25 promilli suurune joove. Selgus, et meest on ka varem joobes juhtimise eest karistatud. Ahti toimetati kainenema, juhtunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlust.

04 Märts 2009
  Kommentaarid