Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Põlva politseiinfo 02.04.2009

Politseioperatsioon:

28.03.2009 kell 10-14 korraldasid Põlva politseinikud Põlva ja Räpina ümbruses politseioperatsiooni, mille peamiseks eesmärgiks oli kontrollida, kas sõidukijuhid on kained. Kokku peeti kontrollimiseks kinni 277 sõidukit. Operatsiooni käigus tuvastati 13 rikkumist: kuuel sõidukijuhil tuvastati alkoholi tarvitamise tunnused, neli liiklejat eksisid turvavarustuse kasutamise nõuete vastu (kaks turvavööta juhti, üks turvavööta kaasreisija ning üks turvahällita laps), kaks juhti ületasid kiirust (neist üks rohkem kui 40 km/h) ning ühes autos viibis alkoholijoobes alaealine.

Põlva politseijaoskonna vanemkomissar Tarmo Stokkeby hinnangul on selline arv liiklusrikkujaid laupäevase hommikupooliku kohta ärevakstegevalt suur. Operatsiooni tulemusest on Põlva politsei teinud omad järeldused ning edaspidi kavatsetakse nädalavahetustel liikluses toimuval veelgi teravamalt silm peal hoida.
02 Aprill 2009
  Kommentaarid