Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Hommikuinfo 27-28 aprill
Tulekahjud:

 
27. aprillil kell 11.15 teatati Häirekeskusele tulekahjust Tallinnas Vana-Mustamäe 48 Glehni lossis. Päästemeeskondade saabudes oli hoone paksu suitsu täis. Põlema oli läinud keldrikorruse kööginurgas külmutuskapp, mis oli ka ise kustunud. Päästjad teostasid järelkustutust ning tuulutasid hoone ruumid kahe ülerõhuventilaatori abil.

 
27. aprillil kell 16.36 teatati Häirekeskusele, et Pärnus Karja 38 on trepikojas suits. Sündmuskohal selgus, et ühes korteris oli pliidil toit kõrbema läinud. Suitsusest korterist välja toodud kahte inimest kontrollisid meedikud kohapeal, selgus et haiglaravi nad ei vajanud. Päästjad ventileerisid ruumid.

 
27. aprillil kell 20.31 teatati Häirekeskusele tulekahjust Pärnumaal Vändras Vana 18. Päästemeeskondade saabudes põles puukuur, millest oli tuli levinud kahekorruselise puidust hoone katusele. Tules hävisid puukuur sinna ladustatud puudega, kahekorruselise hoone katus ning kaks välisseina. Hoone ei olnud püsikasutuses. Inimesed kannatada ei saanud. Tulekahju likvideeriti lõplikult 27.04 kell 00.17. Tulekahju tekkepõhjus selgitamisel.

 
27. aprilli suuremad kulupõlengud:

 -Pärnumaal Sauga vallas Pulli alevis põles kulu 7 ha ulatuses;

 -Harjumaal Maardus Sarapiku teel ja Anija vallas Härmakogul põles kulu 5 ha ulatuses;     

 -Tartus Mõisavahel 4 ha;

 -Ida-Virumaal Mäetaguse vallas Uhe külas põles 3 ha kulu ja kõrvalhoone (7 x 7 m) ja Jõhvi vallas Viru pataljoni taga 4 ha kulu ja 0,5 ha metsaalust;

 -Lääne-Virumaal Tudulinna vallas Oonurmel põles 2,5 ha kulu;

 -Valgamaal Tõrva lähedal 4 ha kulu.

 


Demineerimistööd:

 
27. aprillil leitud ja kahjutuks tehtud lõhkekehad:

 - Võrumaalt Haanja vallast Kuura külast käsigranaat;

 - Harjumaalt Anija vallast Aavere külast 81 mm miinipildujamiin, 105 mm mürsk ja 63 padrunit.

 28 Aprill 2009
  Kommentaarid