Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ida prefektuuri ööpäevainfo

Lääne-Virumaa

Vargused

19. veebruaril teatati politseile, et Tapal Jäneda vallas murti sisse töökotta, kust varastati erinevaid tööriistu. Kahju on 1450 eurot.

19. veebruaril teatati politseile, et Sõmeru vallas Ussimäe külas murti eramusse sisse ja varastati 350 eurot.Ida-Virumaa

Vargused

19. veebruaril teatati politseile, et Narvas Tallinna maantee tankla autopesulast varastati välisseade Codax. Kahju on täpsustamisel.

19. veebruaril teatati politseile, et Jõhvis Tartu maanteel asuvast autoteenindusest varastati kaheksa autorehvi. Kahju on 800 eurot.

19. veebruaril teatati politseile, et Lüganusel Lohkuse külas lõhuti talumaja aknad ja varastati kuurist kaabel, käru ja muud esemed. Kahju on 250 eurot.

19. veebruaril teatati politseile, et Narvas Tallinna maanteele pargitud sõiduautost varastati automakk ja muid esemeid. Kahju on 254 eurot.

19. veebruaril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Järveküla tee ehitusobjektilt varastati AS-le kuuluvad tööriistad. Kahju on 1030 eurot.

19. veebruaril teatati politseile, et Narvas Kangelaste tänavale pargitud sõiduautost varastati automakk ja taksomeeter. Kahtlustatavana viidi politseijaoskonda 24-aastane mees.

19. veebruaril teatati politseile, et Iisakus Kuru külas varastati garaažist trimmer Stihl, muruniiduk ja võsalõikaja. Kahju on 1950 eurot.

19. veebruaril teatati politseile, et Jõhvis Lennuki tänava majast varastati mobiiltelefon. Kahju on 145 eurot.
20 Veebruar 2014
  Kommentaarid