Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ida prefektuuri ööpäevainfo

Lääne-VirumaaVargused

10. märtsil teatati politseile, et Rakveres Tallinna tänaval asuvas baaris varastati mobiiltelefon Samsung. Kahju on 219 eurot.

10. märtsil teatati politseile, et Vinnis Sõpruse tänaval asuvast spordisaalis varastati rahakott, kus olid sees sularaha, juhiload ja muud asjad. Kahju on 85 eurot.

10. märtsil teatati politseile, et Tapal Nõmmküla külas murti sisse tööriistakuuri ja varastati mullafrees, raudäke, kaks malmkatelt ja muid esemeid. Kahju on 343 eurot.


Ida-VirumaaKehaline väärkohtlemine

10. märtsil teatati politseile, et Narvas Sepa tänava korteris löödi 24-aastast naist.

10. märtsil teatati politseile, et Narvas Kangelaste tänava korteris peksti 62-aastast meest.

10. märtsil teatati politseile, et kella 14.40 paiku Sillamäel Ranna tänaval peksti 29-aastast naist.Vargused

10. märtsil teatati politseile, et Jõhvis Põllu tänaval varastati veoauto Scania kütusepaagist 310 liitrit diislikütust. Kahju on 200 eurot.10. märtsil teatati politseile, et Narvas Pähklimäe tänaval varastati mobiiltelefon Nokia. Kahju on 500 eurot.10. märtsil teatati politseile, et Narvas Kulgu tänaval varastati OÜ-le kuuluvad kaks ekskavaatorikoppa. Kahju on 3000 eurot.10. märtsil teatati politseile, et Kohtla-Järvel Uus tänava korteri ukselukk on lõhutud ja korterist varastati sülearvuti, kuus vana mobiiltelefoni, hõbelusikas ja muud esemed. Kahju on täpsustamisel.10. märtsil teatati politseile, et Jõhvis Kaare tänava korterisse tungiti läbi akna sisse ja varastati kaks rahakotti, kus olid sees Venemaa kodaniku pass, pensionitunnistus, sularaha ja muud asjad. Kahju on täpsustamisel.
11 Märts 2014
  Kommentaarid