Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ida prefektuuri ööpäevainfo

Lääne-Virumaal olulisi teateid ei registreeritud.Ida-VirumaaVargused

12. märtsil teatati politseile, et kella 12 paiku varastati Kohtla-Järvel Pärna tänava koolist mobiiltelefon Samsung. Kahju on 380 eurot.12. märtsil teatati politseile, et Narvas Kangelaste tänavale pargitud sõiduautost Opel varastati tulekustuti, labidas, elektrikaabel ja muud esemed. Kahju on 290 eurot.12. märtsil teatati politseile, et Kohtla-Järvel Lydia Koidula tänava kortermaja keldrist varastati paadimootor, jalgratas, kalapüügitarbed ja muud esemed. Kahju on 1650 eurot.

12. märtsil teatati politseile, et Narvas Rahu tänavale pargitud sõiduautost Mercedes Benz varastati tööriistu ja akusid. Kahju on 520 eurot.Dokumendi, plangi ja pitsati võltsimine

12. märtsil peatati Narva maanteepiiripunktis Eesti Vabariigist väljumisel sõiduauto Mercedes-Benz, mille identifitseerimistähis oli manipuleeritud.

12. märtsil peatati Narva maanteepiiripunktis Eesti Vabariigist väljumisel sõiduauto Renault, millele oli paigaldatud võltsimistunnustega tehasetähis.
13 Märts 2014
  Kommentaarid