Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Mehed vedasid Tallinnast Pärnusse suures koguses uimasteid

Politsei tegi kindlaks noormeeste grupi, kes vedas Tallinnast Pärnusse suures koguses uimasteid, et need sihtkohas maha müüa.

Lääne prefektuuri pressiesindaja sõnul on politsei tuvastanud kuus 18-25-aastast meest, keda kahtlustatakse narkootikumide viimises Tallinnast Pärnusse ja nende seal müümises.

Politseinikud pidasid oktoobri keskel kinni Pärnust pärit Viljari, kelle käest saadi kätte 80 väikest kilekotti kokku üle 46 grammi amfetamiiniga.

Politseinikud leidsid mehe kasutada olnud autost veel pooleliitrise pudedeli GHB-ga ehk korgijoogi nime all tuntud uimastiga. Järgmisel päeval saadi Viljari tuttavalt Kuldarilt kätte üle 35 grammi amfetamiini, mis kuulus samuti Viljarile.

Lääne ringkonnaprokuröri Sirje Hundi sõnul on kindlaks tehtud, et lisaks Viljarile on amfetamiiniäriga seotud pärnakad Asko, Kuldar ja Kauri ning Tallinna elanik Leonid.

Politsei tuvastas, et leitud GHB pärines Silverilt, kelle Pärnus asuvast elukohast leidsid korrakaitsjad läbiotsimisel veel poolteist liitrit korgijooki.

Politsei andmetel tõid noormehed tänavu sügisel Tallinnast Pärnusse kokku 300 grammi amfetamiini ja 200 ecstasy tabletti, mis suvepealinnas müüki pandi.  BNS

19 November 2004
  Kommentaarid