Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ida päästekeskuse op.sündmuste ülevaade 26.06

Lääne-Virumaa

25. juunil kella 10.18 ajal kustutasid päästjad Sõmeru vallas Tööstuse tänaval põlenud alajaama mõõtmetega 2x4 meetrit.

25. juunil tehti kahjutuks Väike-Maarja vallast Nõmme külast leitud 50 mm mürsk. (Pilt siin: http://1drv.ms/1qKeyTq )

Kätte on jõudmas marjuliste-seeneliste meelisaeg ja on aeg meelde tuletada, et metsast lõhkekeha leides ei tohi seda puudutada. Sellest tuleb minna eemale ning koheselt teavitada lõhkekehast hädaabinumbril 112. Lõhkekehad on toodetud sõjapidamise eesmärgil ning mõeldud tapmiseks ja suurte purustuste tekitamiseks.Ida-Virumaa

25. juunil kell 12.04 said päästjad väljakutse Kohtla-Järve linna Ahtme linnaossa Tervise tänavale, kus oli katuse remonttööde käigus süttinud põlema katusekate. Päästjad kustutasid põlengu.

25. juunil tehti kahjutuks Lohusuu vallast Tammispää külast leitud käsigranaadi sütik.

Kätte on jõudmas marjuliste-seeneliste meelisaeg ja on aeg meelde tuletada, et metsast lõhkekeha leides ei tohi seda puudutada. Sellest tuleb minna eemale ning koheselt teavitada lõhkekehast hädaabinumbril 112. Lõhkekehad on toodetud sõjapidamise eesmärgil ning mõeldud tapmiseks ja suurte purustuste tekitamiseks.

26 Juuni 2014
  Kommentaarid