Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ida päästekeskuse op.sündmuste ülevaade 15.07

Sündmuste kokkuvõte 14.-15.07Virumaal on sagenenud maastikutulekahjud. Möödunud ööpäeval oli kokku viis väljakutset väiksematele maastikutulekahjudele. Palume inimestel olla hoolikad lahtise tulega ümber käimisel, ärge visake maha suitsukoni ja lõkke tegemisel tuleb järgida tuleohutusnõudeid!Lääne-Virumaal möödunud ööpäeval olulisi operatiivsündmusi aset ei leidnud.Ida-Virumaa

14. juulil kell 22.14 said päästjad väljakutse Vaivara valda Olgina alevikku, kus teataja sõnul põleb mets. Päästjate sündmuskohale jõudes selgus, et põles praht kümnel ruutmeetril, mille nad kustutasid.

14. juulil kell 20.31 teatati häirekeskusele, et Narva linnas Kerese tänaval tuleb mitmekorruselise maja ühest korterist gaasilõhna, koputamise peale ei avata ust. Trepikojas keerati gaas peatorustikust kinni. Päästjad sisenesid korterisse ja selgus, et elanik oli jätnud pliidil gaasi lahti. Kannatanu anti üle kiirabil, kes ta kohapeal üle vaatas.

14. juulil tehti kahjutuks Alajõe vallast Uusküla külast leitud käsigranaat ja Toila vallast Päite külast leitud 82 mm miinipildujamiin.
15 Juuli 2014
  Kommentaarid