Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ida prefektuuri ööpäevainfo

Lääne-VirumaaVargused

13. juulil avastati, et Haljala alevikus Rakvere maanteel on ära varastatud viis lilleamplit. Kahju on 100 eurot.15. juulil varastati Rakveres Vilde tänaval 35-aastasele naisele kuulunud mobiiltelefon väärtusega 149 eurot.16. juulil avastati, et Vihula vallas Võsupere külas on suvekodus tungitud kolme lukustatud kuuri ning sepikotta ja varastatud viis ruumi kasepuid, erinevaid metallist esemeid ning elektrimootor. Kahju on 475 eurot.Ida-VirumaaVargused

13. juulil varastati Kohtla-Järvel Järveküla teel toitlustuskohast naiskliendilt tahvelarvuti. Kahju on 100 eurot.17. juuli öösel varastati Narvas Rahu tänaval motoroller. Kahju on selgitamisel.17. juulil pidas turvamees Narvas Kerese tänaval asuva asutuse toitlustuskohas kinni 35-aastase mehe, kes varastas kööginõusid. Kahju on selgitamisel.17. juulil avastati, et Vaivara vallas Laagna külas on hotelli keldrist varastatud tööriistu. Kahju on 338 eurot.

17. juulil varastati Narvas Joala tänaval kortermaja trepikojast lapsevanker. Kahju on 100 eurot.

17. juulil tungiti akna kaudu Narvas Tallinna maanteel korterisse, kust varastati kuldehteid. Kahju on 360 eurot.

17. juulil varastati Jõhvis Narva maanteel asuva maja trepikojast jalgratas. Kahju on selgitamisel.Dokumendi võltsimine

16. juulil avastati Narva maanteepiiripunktis, et Läti veokil on haagise identifitseerimistähised manipuleerimistunnustega.
18 Juuli 2014
  Kommentaarid