Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ida päästekeskuse sündmuste kokkuvõte 31.07.-01.08.2014Lääne-Virumaa

Olulisi operatiivsündmusi möödunud ööpäeval aset ei leidnud.Ida-Virumaa

31.juulil kella 14.51 ajal sai häirekeskus teate tulekahjust metsamaastikul Lüganuse vallas Aa külas, kus põles kulu ja puupraht, millest omakorda oli süttinud metsaalune. Põlemise pindala oli ca 200 ruutmeetrit. Päästjad kustutasid tulekahju kell 16.21.31 juulil kell 19.54 teatati häirekeskusele maastikupõlengust Viivikonna karjääris, kus põles ligikaudu 2 ha pinnast ja metsa kohati lahtise leegiga. Päästjad jätkavad täna järelkustutustöödega.Eile Alajõe vallas Smolnitsa külas Peipsi järve ujuma läinud ja seal kadunuks jäänud 7-aastane poiss leiti täna varahommikul uppununa

31.07. kell 17.09 sai häirekeskus teate, et Alajõe vallas Smolnitsa külas Peipsi järve on ujuma läinud laps kadunud. Sündmuskohal töötasid päästemeeskond Jõhvist, vabatahtlikud Jaama vabatahtlikust päästekomandost, operatiivkorrapidaja, kiirabi ning Politsei- ja Piirivalveameti ametnikud kaatri ja hõljukiga. Otsingutel osales Tallinna Merepäästekeskuse lennusalga kopter ning abiks olid kohalikud elanikud.

Eile hilisõhtuks ühised aktiivsed otsingud tulemusi ei andnud. Otsingutega alustati uuesti täna varahommikul.

1. augustil kella 05.42 ajal leidis lennusalga kopteri ES-PWC meeskond uppunud poisi kaldaveest, umbes 3 km kaugusel ujumiskohast.Päästjad panevad lapsevanematele südamele: ära jäta last veekogu ääres hetkekski järelevalveta! Kui laps on vees, olgu ka lapsevanem vees!Narva Kadastiku karjääriveest leiti naise surnukeha

1.augustil kell 02.47 kutsuti päästjad appi Narva linna Kadastiku karjääri, kus nad aitasid kaldale tõmmata vees oleva keskealise naisterahva surnukeha. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.Sel aastal on Eestis uppunud juba 40 inimest!
01 August 2014
  Kommentaarid