Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ida päästekeskus op.sündmusteülevaade 10.11

Sündmuste ülevaade 7.-10.11Lääne-Virumaal olulisi operatiivsündmusi aset ei leidnud.Ida-Virumaa

8. novembril kella 16.48 ajal süttis Jõhvi linnas Marja tänava elumaja korstnas nõgi. Põleng tekkis puhastamata korstnast. Puhastamata korstnast alguse saanud põleng on väga ohtlik. Tihti käib tahmapõlengu korral leek kõrgelt korstnast välja ning sädemed lenduvad kaugele, seega on see ohtlik ka ümbritsevatele hoonetele. Selliseid põlenguid on võimalik hoida ära ainult regulaarse küttekehade ja korstnate hooldamise ning puhastamisega. Infot korstnapühkijate kohta saab päästeala infotelefonilt 1524.


Narvas päästis naaber mehe elu
9. novembril kell 9.50 teatati Häirekeskusele, et Narva linnas Kangelaste prospektil üheksakorruselise korterelamu teisel korrusel on korteris tulekahju ja inimene võib sees olla.
Päästjate kohalesaabumiseks oli naaber põlevas korteris viibinud meesterahva välja aidanud. Päästjad andsid ta tervisekontrolliks üle meedikutele. Mees viidi haiglasse. Päästjad sisenesid suitsu täis korterisse, kustutasid elutoas põlenud diivani ja tuulutasid ruumid kella 10.33-ks.
Korteris puudus suitsuandur. Päästjad panevad inimestele südamele, et suitsuandur on igas eluruumis vajalik, kuna annab tulekahjust varakult teada ja aitab päästa elu ning vara. Korterelamutes on suitsuanduri puudumine ja hooletu käitumine ohuks ka naabritele!9. novembril kella 22.27 ajal põles Narva linnas Kreenholmi tänaval korterelamu trepikojas praht.

10. novembril kella 01.50 ajal põles Narva linnas Jõesuu tänaval paadikuur, päästjad kustutasid selle kella 03.10ks.9. novembril tegid demineerijad kahjutuks Vaivara vallast Sinimäelt leitud kaks 82 mm miinipildujamiini, 81 mm miinipildujamiini, kolm käsigranaati RGD-42, kaks käsigranaati RPG-40, püssgranaadi ja munagranaadi.
10 November 2014
  Kommentaarid