Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ida prefektuuri nädalavahetuse info

Lääne-Virumaa

Raske tervisekahjustuse tekitamine

13. veebruaril ründas omavahelise tüli ajal 50-aastane mees noaga Väike-Maarja alevikus Ehitajate teel asuvas korteris 32-aastast meest, mille tagajärjel sai viimane tervisekahjustusi. 50-aastane mees peeti kahtlustatavana kinni.


Vargus

15. veebruari öösel varastati 18-aastaselt neiult Kundas jopetaskust mobiiltelefon. Kahju on 400 eurot.


Ida-Virumaa

Vargus

13. veebruaril tungiti läbi lõhutud aknaklaasi Jõhvis Jaama tänaval asuvasse korterisse, kust varastati televiisor, tahvelarvuti ja kuldehteid. Esialgne kahju on 901 eurot.

Ööl vastu 14. veebruarit varastati Sillamäel Gagarini tänaval sõiduauto Mitsubishi Lancer registrimärgiga 899TDK. Kahju on 952 eurot.

14. veebruari öösel, ajal mil omanik magas, sisenes kurjategija läbi akna Sillamäel Kesk tänaval asuvasse korterisse ja varastas kaks mobiiltelefoni, arvuti ning teisi esemeid. Kahju on 628 eurot.

Ööl vastu 15. veebruarit lõhuti Narvas Rohelisel tänaval sõiduki Mercedes Sprinter aken ja varastati automakk. Kahju on 700 eurot.


Piirivalvurid andsid abi merehädalisele

15. veebruaril kella 18.30 ajal said Narva-Jõesuu teenistuskoha piirivalvurid teate, et Sillamäe lähistel, kaldast umbes 1,5 kilomeetri kaugusel merel on inimene Progress-tüüpi paadiga jää sisse kinni jäänud ja vajas abi. Sündmuskohale sõitis piirivalvurid koos piirivalvekaatriga. Merehädalise paat võeti sleppi ja toodi Narva-Jõesuu piirivalve kai äärde. Paadis olnud 25-aastase mehega oli kõik korras ja meedikute abi ta ei vajanud.
16 Veebruar 2015
  Kommentaarid