Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ida päästekeskuse op.sündmusteülevaade 19.02.2015

Ida-Virumaa

18.veebruaril kell 11.17 sai häirekeskus teate, et Kohtla-Järvel Olevi tänaval asuvas 9-kordses majas on tunda põlemise lõhna ja näha korterist tulevat suitsu. Päästjate kohale saabudes oli korteriomanik suutnud pliidil kõrbema läinud toidu käepäraste vahenditega kustutada. Toit oli läinud kõrbema, sest korteriomanik oli läinud poodi ja toidu sisse lülitatud pliidile jätnud.

Korteris oli suitsuandur, kuid see polnud töökorras. Päästjad kontrollisid tuleohutust ning tegid korteriomanikule selgitustööd.

Päästeamet tuletab meelde, et oma koju paigaldatud suitsuandurit tuleb regulaarselt kontrollida ning pliidile unustatud toidust võib alguse saada tulekahju. Palun olge hoolsamad!

18.veebruaril kell 23.24 sai päästjad väljakutse Kohtla-Järvele Ahtme linnaosasse, kus Õpetajate tänaval põles õues seisev prügikonteiner.
19 Veebruar 2015
  Kommentaarid