Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevasündmused

Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeva jooksul 86 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 48 varavastast kuritegu, sh röövimisi 2, vargusi 28 (eluruumidest 6, sõidukitest 6), sõidukivargusi ja omavolilist kasutamist 2. Registreeriti 3 liiklusõnnetust, milles sai vigastada 3 inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 4, narkojoobes sõidukijuhte 3, narkosüütegusid registreeriti 5. Väärtegusid registreeriti 235.

PÕHJA PREFEKTUUR

TallinnVargused19. veebruaril sai politsei teate, et Nõmme linnaosas on sisse murtud ehitusjärgus olevasse eramusse ja varastatud sealt ehitusmaterjale ja tööriistu.19. veebruaril sai politsei teate, et Lasnamäe linnaosas on sisse murtud väikekaubikusse ja varastatud elektritööriistu koguväärtusega 1490 eurot.19. veebruaril sai politsei teate, et Kesklinna linnaosas on remonditavasse korterisse sisse murtud ja varastatud sealt paigaldamist oodanud köögitehnikat ning tööriistu koguväärtuses 1815 eurot.HarjumaaHarjumaal olulisi sündmusi ei registreeritud

LÕUNA PREFEKTUUR

ViljandimaaKehaline väärkohtlemine

Politsei sai teate, et 15. veebruaril tungisid kaks meest Viljandis Vaksali tänava korterisse ja ründasid seal olnud 19-aastast noormeest. Kannatanu fikseeris vigastused traumapunktis. Noormeest rünnanud isikud on politseile teada.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-VirumaaVargused

19. veebruaril avastati, et Kadrina vallas Undla külas on talusauna murtud ja varastatud elektritrell ning malmpliit. Kahju on 969 eurot.19. veebruaril tungiti Viru-Nigula vallas Pada-Aruküla külas puukuuri ja varastati kuus ruumimeetrit küttepuid. Kahju on 240 eurot.Ida-VirumaaVargus

19. veebruaril varastati Jõhvis Kaasiku tänaval asuvast korterist sülearvuti, kuld- ja hõbeehteid. Esialgne kahju on 5000 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

JärvamaaVargus

Ööl vastu 19. veebruari tungiti Lääne-Nigula vallas Palivere alevikus garaa˛i, kust varastati mootorratas Kawasaki. Kahju on 2000 eurot.

Juhtumid piiril:

19. veebruaril märkas Varnja teenistuse autopatrull Peipsi järve jääl kolme isikut, kelleks osutusid Läti Vabariigi kodanikud. Kuna antud kohas on jääle minek keelatud, siis toimetati isikud kaldale ja neile määrati karistuseks rahatrahv.19. veebruaril märkas Mehikoorma teenistuse radarivaatleja, et Peipsi järvel Meerapalu traaversil on jääl seitse kalurit. Piirivalvurid toimetasid isikud kaldale.19. veebruaril kontrollisid Varnja piirivalvurid Tartumaal Alatskivi vallas Alatskivi alevikus sõiduautot Ford, mida juhtis 31-aastane mees. Kontrollimisel tuvastasid piirivalvurid, et mehel puudus juhtimisõigus ja sõidukil oli läbimata tehnonõuetele vastavuse kontroll ning kohustuslik liikluskindlustuse leping. Samuti ei olnud mehel isikut tõendavat dokumenti. Mehe suhtes alustati väärteomenetlus.19. veebruaril teatati Varnja piirivalvuritele, et Tartumaal Vara vallas on ühe maja juurde tulnud võõras inimene, kes kolistas ukse taga ja jäi sinna magama. Piirivalvurid selgitasid, et mees midagi lõhkunud ei ole ja toimetasid mehe koju.20. veebruaril saabus Luhamaa piiripunkti riiki sisenevale suunale sõiduauto Chrysler, mis juhtis 63-aastane Valgevene kodanik. Mehe andmete kontrollimisel selgus, et tal on Schengeni riikidesse sisenemine keelatud, kuid viisaregistris oli märge, et isik sõidab Eestisse lähedase matustele ning tal lubati siseneda Eesti Vabariiki.

20 Veebruar 2015
  Kommentaarid