Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ida päästekeskuse op.sündmusteülevaade 25.02.2015

Sündmuste kokkuvõte 23.02. – 25.02.2015

Lääne-Virumaa

-Ida-Virumaa25.jaanuaril kell 00.06 teatati häirekeskusele, et Kohtla-Järve linna Ahtme linnaosas Sõpruse tänaval põlevad kuurid lahtise leegiga. Sündmuskohale sõitsid päästjad Jõhvi päästekomandost ning kohapeal selgus, et põles mahajäetud 10x10m suurune sara. Päästjad kustutasid tulekahju kella 02.17ks. Inimesed vigastada ei saanud.24. veebruaril kell 22.30 teatati häirekeskusele liiklusõnnetusest Illuka vallas Kurtna külas, kus sõiduauto oli vastu puud sõitnud ning kaks inimest kannatada saanud. Jõhvi päästekomando päästjad andsid kannatanule esmaabi ning nad kiirabile üle. Päästjad eemaldasid sõiduauto akult juhtmed auto süttimise vältimiseks.24. veebruaril kella 19.51 ajal kustutasid Sillamäe päästekomando päästjad Sillamäel Viru puiesteel põlenud vanad rehvid.23. veebruaril kell 11.24 teatati häirekeskusele liiklusõnnetusest Vaivara vallas Kudrukülas, kus sõiduauto sõitis kraavi, rullus katusele ning kaks inimest on autos. Narva-Jõesuu päästekomando päästjad aitasid inimesed autost välja ja andsid üle kiirabile. Päästjad eemaldasid sõiduauto akult juhtmed auto süttimise vältimiseks.23. veebruaril kella 22.02 ajal kustutasid Jõhvi päästekomando päästjad Kohtla-Järve linna Ahtme linnaosas Vilja tänaval põlenud prügihunniku.23. veebruaril kell 14.18 teatati häirekeskusele, et Kohtla-Nõmme alevikus Posti tänaval põleb lahtise leegiga aiamaja. Sündmuskohale sõitsid päästjad Kohtla-Järve päästekomandost. Sündmuskohale jõudes asusid päästjad koheselt lahtise leegiga põlevat 3x5 m suurust aiamaja, mille katus oli ära põlenud ja sisse kukkunud, kustutama. Tulekahju levikule pandi piir kella 15.01ks ja kustutati lõplikult kella 15.17ks. Aiamaja hävis tulekahjus, inimesed vigastada ei saanud.

23. veebruaril kell 11.48 teatati häirekeskusele liiklusõnnetusest Jõhvi vallas Kahula külas, kus veoauto oli sõiduteel vajunud katusele ning inimene oli kabiinis kinni. Sündmuskohale sõitsid päästjad Jõhvi ja Kohtla-Järve päästekomandodest, operatiivkorrapidaja ning kiirabi. Päästjad vabastasid veoauto kabiinist kannatanu ning andsid ta üle kiirabile. Sündmuskohale kutsuti politsei liiklust reguleerima ning teehooldajad sõidutee hooldamiseks. Veoautost lekkis sõiduteele õli, mille likvideerimiseks toodi Kohtla-Järve päästekomandost kohale eritehnika. Päästjad puhastasid sõidutee autoosadest ning likvideerisid õlireostuse kella 13.26ks.
25 Veebruar 2015
  Kommentaarid