Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevasündmused

Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 116 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 54 varavastast kuritegu, sealhulgas 1 röövimine ja 40 vargust (6 eluruumidest, 2 sõidukitest). Registreeriti 1 inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai vigastada 1 inimene. Tabati 5 alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 277 väärtegu. Piirilt väljastati 1 sisenemiskeeld.



PÕHJA PREFEKTUUR



Tallinn



Kehalised väärkohtlemised

3. märtsil teatati, et Paepargi tänaval tungiti kallale 23-aastasele mehele.



3. märtsil teatati, et Narva maantee toitlustusasutuses löödi 23-aastast meest. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 40-aastase mehe.



Vargused

3. märtsil teatati, et reisilaeval varastati avaldajalt kohver, kus olid sülearvuti, kosmeetika ning raamatud. Vargusega tekitatud kahju on 1460 eurot.



3. märtsil teatati, et Paldiski maantee majutusasutuses varastati numbritoast ehteid. Vargusega tekitatud kahju on 3160 eurot.



3. märtsil teatati, et Kalju tänava korterist varastati ehteid. Vargusega tekitatud kahju on 3000 eurot.



Harjumaa



Raske tervisekahjustuse tekitamine

3. märtsil teatati, et Maardu linnas asuvas korteris peksti 63-aastast naist, mille käigus tekitati talle raskeid tervisekahjustusi. Politsei pidas kahtlustavana kinni tema poja, 43-aastase mehe.



Vargused

3. märtsil teatati, et Rae vallas Tiigi tänaval varastati eramaja aiast trikiratas. Vargusega tekitatud kahju on 210 eurot.



Ajavahemikul 22. veebruarist kuni 3. märtsini murti sisse Loksa linnas Maleva tänava suvilasse ja varastati mikrolaineahi ning jalgratas. Vargusega tekitatud kahju on 1360 eurot.



LÕUNA PREFEKTUUR



Tartumaa



Asja omavoliline kasutamine

3. märtsil pidas politsei Elvas Liiva tänaval kinni sõiduauto Volkswagen. Kontrollimisel selgus, et sõiduki süütelukk oli lõhutud ning sõidukis viibinud kolm isikut olid tarvitanud alkoholi. Sõiduki omanikuga ühendust võttes selgus, et sõiduk oli ärandatud Tartust Viljandi maanteelt. Politsei pidas kolm autos viibinud meest kuriteos kahtlustatavana kinni.



Võrumaa



Vargus

2. märtsil avastati, et Antsla vallas Kraavi külas on talumajast varastatud Makita akutrellide kohver ja muid tööriistu ning kõrvalhoonest diiselkütet. Kahju on täpsustamisel.



Juhtum piiril

3. märtsil saabud Luhamaa piiripunkti riiki sisenevale suunale 33-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik. Isiku kontrollimisel avastasid piirivalvurid, et tema mitmekordne viisa ei ole veel kehtima hakanud ja seega puudus tal seaduslik alus riiki sisenemiseks. Naisele väljastati riiki sisenemise keeld ja ta saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.



IDA PREFEKTUUR



Lääne-Virumaa



Vargused

3. märtsil teatati politseile, et Pajusti alevikus Looduse tänava hoovi pargitud sõiduautost Volvo varastati plastikust tööriistakast erinevate tööriistadega. Kahju on 220 eurot.



3. märtsil teatati politseile, et Rakvere vallas Lepnal varastati Energia tänava kõrvalhoonest elektrisaag ja 8meetrit vasktoru. Kahju on 225 eurot.



Ida-Virumaa



Vargus

3. märtsil kella 15.30 paiku varastati Narvas Kiriku tänava majast karp, milles oli sularaha 300 eurot.



LÄÄNE PREFEKTUUR



Lääne prefektuuri ööpäevainfo



Pärnumaa



Vargus

Ajavahemikul 27. veebruar kuni 2. märts murti Häädemeeste vallas Majaka külas sisse suvilasse ning varastati teler, digiboks ja hürdofor-veepump. Lõhkumise ja vargusega tekitatud kahju on 840 eurot.

04 Märts 2015
  Kommentaarid