Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ida prefektuuri ööpäevainfo

Ida-VirumaaRöövimine

7. märtsil kella 21 paiku lõi tundmatu meesterahvas Kohtla-Järvel Tuuslari tänava korteris 48aastast meest ja röövis 205 eurot.Kehaline väärkohtlemine

8. märtsil kella 6 paiku löödi Narvas Kreenholmi tänava korteris 28-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 30-aastase mehe.Vargused

6. märtsil teatati politseile, et Narvas Energia tänavale pargitud sõiduautost Mazda varastati tahvelarvuti, navigaator ja spordikott. Kahju on 550 eurot.6. märtsil teatati politseile, et Sillamäel Kesk tänava korterist varastati mobiiltelefon Nokia ja muid esemeid. Kahju on 557 eurot.6. märtsil teatati politseile, et Mäetaguse alevikus varastati osaühingule kuuluvast ruumist 10 gaasiballooni. Kahju on 661 eurot.7. märtsi öösel varastati Narvas Kangelaste tänava maja seinalt kaks videokaamerat. Kahju on 450 eurot.

8. märtsil teatati politseile, et Jõhvi külas varastati Kaasiku tänavale pargitud sõiduauto VAZ registreerimisnumbriga 671ABC. Kahju on 1000 eurot.


Lääne-Virumaal olulisi teateid ei registreeritud.Piirijuhtum

6. märtsil kella 3.30 paiku kontrolli Narva piiripunktist Eestist väljumisel sõidukit Mitsubishi ja selle dokumente. Sõidukit juhtis 34-aastane Tadžikistani Vabariigi kodanik. Mees esitas võltsitud juhiloa. Kontrolli käigus selgus samuti, et sõiduauto identifitseerimistähised olid võltsingutunnustega.
09 Märts 2015
  Kommentaarid