Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rakvere politseiinfo, 06.12.04

IDA POLITSEIPREFEKTUURI RAKVERE POLITSEIOSAKOND
Politseiinfo
06.12.2004


Ajavahemikul 03. - 05.12.2004 registreeriti Lääne-Virumaal järgmised olulisemad sündmused:

Ööl vastu 5. detsembrit on Sõmeru vallas Ubja karjääris sisse tungitud ekskavaatorisse, kust varastati kassettraadio. Ekskavaatori kõrvalt varastati 1 tonnine plastikust vaat, milles oli ca 150 l diiselkütet. Kahju täpsustamisel.

2. detsembri õhtul varastati Vinnis Sõpruse tänaval sõiduautolt Mercedes Benz küljepeeglid. Kahju 3 000 krooni.

Ööl vastu 3. detsembrit varastati Rakveres Tammiku tänaval asuvast garaa˛ist krossimootorratas. Kahju 36 000 krooni.

Ööl vastu 3. detsembrit lõhuti Tamsalus Vasara tänaval asuva ettevõtte territooriumil kolmel veoautol ukselukud ning neljandast veokist, mille uks oli lukustamata, varastati raadiomagnetofon ja kõlar. Kahju täpsustamisel.

Ööl vastu 2. detsembrit on Kundas Kasemäe põik asuvast garaa˛iboksist varastatud muruniiduk ning seina- ja põrandaplaate. Kahju 7 500 krooni.

Ööl vastu 3. detsembrit purustati Rakveres Saue tänaval sõiduauto VW Passat aknaklaas ja varastati autost sõiduki tehniline pass ja kindlustuspoliis.

Liiklusõnnestus
5. detsembril kella 3:15 paiku toimus Sõmeru vallas Rakvere-Sõmeru mnt 181. km-l liiklusõnnetus, kus sõiduauto Ford Escort kaotas suure kiiruse tõttu libedal teel juhitavuse, sõitis teelt välja ning paiskus katusele. Liiklusõnnetuse tagajärjel said vigastada 21-aastased Egert ja Joel, kes toimetati Rakvere Haigla traumapunkti. Juht ja liiklusõnnetuse asjaolud on selgitamisel.

Patrullide poolt koostati 28 liikluseeskirjade rikkumise materjali, neist 13 mootorsõiduki joobes juhtimise ja 2 piirkiiruse ületamise eest. Koostati ka 19 muu väärteo protokolli.
06 Detsember 2004
  Kommentaarid