Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Kriminaalidele puskari müümine maksis vanurile elu

Narvas on kohtu ees kaks meest, kes möödunud aasta alguses tapsid eriti jõhkral viisil puskarit müünud eaka naise ja jõid pärast veretööd sunukeha kõrval mitu tundi tapetule kuulunud alkoholi.

Süüdistuse järgi tulid mullu 9. jaanuaril alkoholijoobes ja narkouimas 27-aastane Aleksandr ning 26-aastane Jevgeni Narvas Kerese tänaval puskari müümisega tegelenud 70-aastase Lidia juurde, kellelt soovisid osta alkoholi ja klaarida ära üks vana võlgnevus.

"Süüdistuse kohaselt pussitasid mehed vanurit Jevgenile kuuluva noaga kokku 23 korda rindu. Pärast veretööd jõid mehed ligi kahe tunni vältel ohvri juures alkoholi ja võtsid lahkudes kaasa vanurile kuulunud teleri, mobiiltelefoni, kuldehteid, kella ja muid esemeid," ütles Viru ringkonnaprokurör Elvira Kurbat BNS-ile.

Alkoholi ja uimasteid kuritarvitanud töötu Aleksandr on varem kolmel korral kohtulikult karistatud. Tema hea tuttav Jevgeni on korra kohtulikult karistatud ja on samuti töötu.

Mõrvarite süüasja arutab Narva linnakohus.  BNS

08 Detsember 2004
  Kommentaarid