Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Jõgevamaalt leiti suur kogus salasigarette

Jõgevamaal leiti tavapärase kontrolli käigus kinni peetud sõiduautost üle 800 paki Vene maksumärkidega sigarette.

Jõgevamaal Pala vallas 14. detsembril kinni peetud sõiduautost Opel Vectra avastasid politseinikud auto pagasiruumist ja salongist 860 pakki musta kilekotti peidetud sigarette, teatas BNS-ile Lõuna politseiprefektuuri pressiesindaja.

Sigaretid Prima Nevo olid märgistatud Vene maksumärkidega.

Sõidukit juhtinud Ida-Virumaalt pärit 1953. aastal sündinud Sergei sõnul oli ta kõik suitsud oma tarbeks Tallinna turult ostnud.

"860 paki näol on tegemist sellel aastal Jõgevamaal suurima salasigarettide koguse avastamisega. Septembrikuus saime Mustvees kätte 606 pakki ning oktoobrikuus Jõgeva vallas 475 pakki Eesti maksumärkideta sigarette," ütles Jõgeva konstaablijaoskonna juhtivkonstaabel Peeter Kiuru.

Politsei algatas väärteomenetluse tubakaseaduse paragrahvi järgi, mis käsitleb tubakatoodete ebaseaduslikku käitlemist ja näeb karistusena ette rahatrahvi kuni 18.000 krooni või aresti.  BNS

22 Detsember 2004
  Kommentaarid