Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Politseitööst Jõgevamaal 9.-16.oktoober 2001

Möödunud nädalal teisipäevast selle nädala teisipäevani k.a. registreeriti Jõgevamaal 14 kriminaalkuritegu ja 2 õnnetusjuhtumit liikluses.

Registreeritud kuritegude hulgas oli üks avalik vargus, 6 salajast vargust, ebasaeaduslik relvahoidmine, üks korduvalt purjuspäi mootorsõiduki juhtimine, ärandamine jm.

Liiklusõnnetuses Jõgeva-Mustvee tee 34. kilomeetril Luige teeristil sõitis läinud reede õhtul üheksa aegu joobnud juht oma kaubikuga otsa ristmikul seisnud Audi 100-le. Vigastada said purjus juht ise ja 3 inimest Audist.

Läinud kolmapäeval minutit viis enne keskpäeva sõitis Jõgeval raudteeülesõidul läbisõitvale kaubarongile ette jalgrattal 1944.a. sündinud mees ja suri kohapeal saadud vigastustesse.

Läinud nädala alguses valmis ka kokkuvõte õiguserikkumistest maakonnas tänavu 9 kuu lõikes. Möödunud aasta sama ajaperioodiga võrreldes oli tänavu 15 ja arve võrreldes saab nentida, et kasv on toimunud salajaste varguste enamesinemisest.

Politsei ise peab teid huvitava nädala parimaks asjaoluks, et suudeti leida omanikud enamikule juba septembris Tartus ühe läbiotsimise käigus äravõetud garaazhitäiele varastatud esemetele, mida senistel andmetel on pihta pandud 5 maakonnas, Jõgevamaa sealhulgas.

Meediale meeldivamaks sündmuseks osutus see, et Jõgeva linna volikogu esimeest Vello Mäeseppa kahtlustatakse purjuspäi oma autoga teisele külgesõitmises Jõgeval reede õhtul poole üheteistkümne aegu.

Teie lehes sooviks küll ära tuua selle, et ajavahemikul pühapäeva õhtu kella üheteistkümnest kuni teisipäeva hommiku kümneni on Palamuse vallast Kaarepere asulast garaazhiukse luku lõhkumisega ja sissemurdmisega ärandatud halli värvi sõiduauto BMW 325 registrinumbriga 811 ALK. Sõiduk on seni leidmata.
17 Oktoober 2001
  Kommentaarid