Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ukraina siseministeerium leidis parlamenti pürgijate seast tagaotsitavaid

KIIEV, Interfax-BNS - Ukraina siseministeerium leidis parlamenti kandideerijate seast üksteist inimest, kes on kuulutatud tagaotsitavaks ning veel kümme inimest, kelle kohtulik karistus ei ole veel kustunud.


“Täna saadeti keskvalimiskomisjoni ametlikult info selle kohta, et paljude poliitiliste jõudude nimekirjades on isikuid, kellel pole selleks õigust. Konkreetselt on kümme inimest, kelle kohtulik karistus ei ole kustunud,” ütles siseminister Juri Lutsenko teisipäeva hilisõhtul telekanalile 1+1.


Minister lisas, et saadikukandidaatide seas on veel 15 inimest, kelle suhtes on miilits algatanud kriminaalasja, 22 suhtes on uurimise algatanud prokuratuur ning 41 suhtes on alustatud juba kohtumenetlust.


Lutsenko seletas samas, et valimisnimekirjadest võetakse automaatselt maha need kümme, kelle kohtulik karistus ei ole veel kustunud.


Ta lisas, et parlamenti pürgijate seas on sadakond inimest, kes on küll varem kohtulikult karistatud, ent kelle karistus on kustunud.

25 Veebruar 2006
  Kommentaarid