Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Pooled britid suhtlevad oma autodega


LONDON, Reuters-BNS - Ligi pool briti autojuhtidest suhtleb regulaarselt oma sõidukiga, julgustades neid enne pikka reisi ja kiites sõidu lõpus, selgus esmaspäeval avaldatud uurimustulemustest.


2000 autoomaniku küsitlemisel arvas 40 protsenti vastanutest, et nende auto on isiksus, mis suudab vihastada. 19 protsenti aga muretseb selle üle, kuidas nende auto ennast tunneb.


Juulis toimuva Briti rahvusvahelise autonäituse korraldajate tellitud uurimus näitas, et naistel on meestest sagedamini “lähedane suhe” autoga. Viiendik naistest tunnistas, et on andnud autole hüüdnime, jättes aga elukaaslased sellest ilma.


Uurimus näitas ka seda, et autojuhtide suhe oma sõidukisse on paikkonniti erinev.


Auto tunnete üle muretsesid kõige rohkem riigi edelaosas elavad juhid. Nemad ka lobisevad kõige meelsamini oma sõidukiga. Autot peetakse isiksuseks aga kõige rohkem Kirde-Inglismaal.


23 Veebruar 2006
  Kommentaarid