Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
India võimud uurivad paljastavaid rõivarikkeid


MUMBAI, Reuters-BNS - Pahased India ametiisikud kavatsevad videolintidelt uurida, kas ühe modelli rinnahoidja langemine ja teise seelikuluku purunemine hiljutisel moeetendusel oli ikka juhuslik, teatas osariigi minister teisipäeval.


Möödunud nädalal Mumbais peetud moeetendusel libises modell Carol Graciase rinnahoidja mööda keha alla ning paljastas ta rinnad fotograafidele ja TV-kaameratele.


Sellele järgnes teinegi skandaalne “rõivarike” – endise India missi Gauhar Khani kantud seelikul purunes lukk ning meedia ja moehuvilised võisid imetleda ta tagumikku.


Paljastused põhjustasid enamjaolt konservatiivses Indias tõelise sensatsiooni.


See kõik polnud aga meeltmööda Mumbai poliitikutele, kes näiteks sulgesid hiljuti moraalikaalutlustel linna kuulsad tantsubaarid ja jätsid tuhandeid tantsijannasid tööta.


“Kui me leiame, et need juhtumid polnud juhuslikud, võtame meetmeid moeetenduse korraldajate vastu,” teatas Maharashtra osariigi asepeaminister R.R. Patil.


05 Aprill 2006
  Kommentaarid