www.vnl.ee

Rakvere Tarvas püsib meistriliigas kolmandal kohal

Alexela korvpalli meistriliiga põhiturniiri järjekordses mängus võitis Rakvere Tarvas teisipäeval võõrsil 63:56 (31:25) TTÜ KK-d ja kindlustas veelgi turniiritabeli kolmandat positsiooni.

Gregory Jenkins viskas võitjate kasuks 16 punkti ja võttis maha seitse lauapalli, Giedrius Gustas lisas 15 punkti ja neli korvisöötu ning Rait Keerles 10 punkti ja üheksa lauapalli.

Kodumeeskonna parematena tõid Kiur Akenpärg 16, Joonas Järveläinen 11 (11 lauapalli) ning Erik Keedus 10 punkti.

"Tehnikatudengiid tulid täiega peale, sest põhiturniiri neljas koht pole neil veel sugugi kindel," kommenteeris mängu Tarva peatreener Andres Sõber. "Kontrollisime sellele vaatamata kogu aeg kohtumise kulgu ja juhtisime vahepeal juba 14 punktiga. Oma rumalustest lasime vastased veel küll üsna lähedale, kuid ei enamat. Kokkuvõttes oli tüüpiline kinnine mäng, nagu see Tiit Soku vastu alati kipub olema."

Meistrivõistluste põhiturniiril kolmandal kohal jätkav Tarvas on kogunud 17 võitu ja kuus kaotust, TTÜ-l on neljandana võrdselt 11 võitu ja 11 kaotust.

Reedel, 21. veebruaril võtavad rakverlased oma kodusaalis vastu Tyco Rapla. Kohtumine algab Rakvere spordihallis kell 19.


   19 Veebruar 2014