www.vnl.ee

Narvas avatakse uus fitnessklubi

Esmaspäeval, 4.septembril, kell 12.00 avatakse Narva linnas Lavretsovi tn 6 pidulikult uus – Anna-Mari nimeline - fitnessklubi. Klubi pakutakse lisaks erinevatele treeningsaalide kasutamise võimalusele ka aurusauna, kosmeetikakabineti ja juuksuri teenust.

„Uues klubis on kõik tehtud selleks, et naised saaksid ennast ilusaks teha – treenida keha spordisaalis, lõõgastada end sauna ja massaaziga ning hoolitseda oma välimuse eest maniküüri ja pediküüri juures,” ütles klubi omanik Dmitri Melkov.

Melkovi sõnul on uus klubi sisustatud nii, et naised tunneksid ennast vabalt ja mõnusalt. „See on naiste „päris oma” aeg, mille nad saavad pühendada enda tervisele ja ilule. Sellepärat pakutaksegi naistele mõeldud fitnessklubis täielikku teenuste kompleksi. See on Narvas esimene omataoline klubi, kus naised saavad tegeleda spordiga, saunas ja solaariumis käia, tellida massaa˛i või ilu- ja juuksurteenuseid,” lisas ta.

Korraga mahub treeningsaali kuni 10 inimest. Kliente hakkab teenindama kaks juuksurit, kaks kosmeetikut, kaks pediküüri ja mitu massööri. Soovi korral saab klubis tellida ka tassi kohvi, teed või klaasi karastavat jooki. „Tulevikus on plaanis klubisse muretseda ka paar televiisorit, et naised saaksid treenigu ajal jälgida ka oma lemmikseriaale,” lisas Melkov.

Koos fitnessklubi avamisega alustatakse ka piletite (abonomentide) müümist. Nende hinnad ei ületa summasid, mida hetkel küsitakse samasuguste teenuste eest Narvas. Isegi odavamad.

Uue fitnessklubi näol ei ole tegemist Laagna Hotelli sportliku filiaaliga, vaid pigem selle hotelli teenuseid täiendava osaga, mille asukohaks on Narva. Hoonel, kus avatakse uus klubi, on aastate jooksul olnud mitmeid kasutusalasid – alates järgmisest nädalast hakatakse aga seal pakkuma naistele spordi- ja iluteenuseid.Anti Ronk


   01 September 2006