www.vnl.ee

Põhja prefektuuri ööpäevainfo 12.2

Põhja prefektuuri ööpäevainfo

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine

Ööl vastu 12. veebruari sai politsei teate, et Tallinna Vanalinnas asuvas baaris ründas alkoholijoobes noormees noaga 33-aastast meest, kes sai pindmisi vigastusi. Politsei pidas 26-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

12. veebruaril sai politsei teate, et Tallinna Vanalinnas asuvas baaris tekkis 36- ja 37-aastasel mehel tualettruumi ootejärjekorras füüsiline konflikt kahe meesterahvaga. Mõlemad avaldajad said kergemaid vigastusi.

12. veebruaril sai politsei teate, et Lasnamäel asuvas korteris tekitas joobes elukaaslane kehalisi vigastusi 49-aastasele naisele. Politsei pidas 46-aastase mehe kahtlustatavana kinni.Vargus

12. veebruaril sai politsei teate, et Haabersti linnaosas murti sisse ehitusjärgus olevasse hoonesse ja varastati sealt erinevaid elektritööriistu ja muid esemeid. Vargusega tekitatud kahju on kokku üle 4000 euro.HarjumaaVargused

12. veebruaril sai politsei teate, et Rae vallas on avaldaja garaa˛ist varastatud komplekt suverehve. Politseipatrull märkas samas piirkonnas sõidukit, mida oli nähtud varem sündmuskohalt lahkumas ja asus seda jälitama. Sõiduk peatus ja juht põgenes. Autost leiti varastatud suverehvid ja sõiduk toimetati politsei parklasse.

12. veebruaril sai politsei teate, et Ämari alevikus on sisse murtud avaldaja korterisse ja varastatud sealt erinevaid esemeid. Vargusega tekitatud kahju on kokku 1430 eurot.


   13 Veebruar 2015