www.vnl.ee

Pensionide kojukanne kulges ladusalt

Veebruarist ümberkorraldatud pensionide ja toetuste väljamaksmine nii riigi kulul kui inimese enda poolt koju tellituna sujus Eesti Posti vahendusel üle ootuste rahulikult.

"Valmistusime põhjalikult muutusteks ja tegime tõsiseid ettevalmistusi, et minna tõrgeteta uue olukorraga kaasa. Eesti Post tegi omaltpoolt kõik, et pensionide ja toetuste raha jõuaks saajateni õigeaegselt. Täna võime öelda, inimesed olid rõõmsad ja ootasid kirjakandjat pikisilmi. Samuti möödus probleemideta pensionide väljamaksmine Postipanga vahendusel. Meie klienditeeninduskeskusesse ei ole laekunud ühtegi pretensiooni väljastamiste kohta," kommenteeris veebruari pensionide maksmise perioodi postiteenuste divisjoni juht Jaan Vainult.

Eesti Post tuletab meelde, et pensioni- ja toetusraha saab Postipangast alates kuu viiendast päevast. Postipanga teenust kasutades palub postiettevõte arvestada varasemat pensioni või toetuse maksmise päeva ja seda, et raha on alati turvalisem hoida pangas ning võtta seda välja vastavalt vajadusele.

Veebruaris viidi pension koju ligemale 33 000 inimesele.

Ettevõttel on 418 teeninduspunkti üle Eesti, neist 240-s pakume elektroonilist postipanga teenust.


Inge Suder


   19 Veebruar 2009