Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Tartu Maratoni lõpetas 1223-ndana Taavi Tiimus

SEB Liising koostöös Silberauto ja Klubi Tartu Maratoniga pani välja Mitsubishi Lanceri kuuajase kasutusõiguse inimesele, kes finiseerib täispika maratoni 1223-ndana.

15. veebruaril toimunud Tartu Maratoni lõpetas 1223-ndana Taavi Tiimus, stardinumbriga 2824. "Tegemist oli minu esimese suusamaratoniga ning kõik sujus hästi. Sõitsin enesetunde järgi ja stardinumbrit vaadates suutsin enda kohta umbes tuhande kuuesaja võrra parandada. Kui raskeks läks sai tempot maha võetud ja kui kergem oli siis jälle juurde pandud," rääkis Taavi peale võistlust. Suusakilomeetreid oli Taavil kogunenud maratoni kajaks natuke üle kolmesaja.

1223. koha auhinna teemal arutles Taavi sõpradega stardieelsel reedel, aga võistluspäeval ei olnud see enam meeles. Seda suurem oli üllatus finisis. Kaassõitjate numbreid jälgides arvas ta olevat kuskil 1000. ja 1500. koha vahel.

Auhind anti üle maratoni 1223. kohaga lõpetanule, hilisemad lõpuprotokolli muudatusi arvesse ei võeta ja auhinna osas otsust ümber ei tehta.

SEB alustas Klubi Tartu Maratoniga koostööd juba rohkem kui 10 aastat tagasi, 1997. aastal. Alates 2003. aastast on SEB olnud klubi peasponsoriks. SEB Tartu Neliküritust toetades aitab SEB kaasa tervisespordi levikule. Sportimine ja tervislikud eluviisid on SEB-s au sees, just rahvasport aitab tagada head tervist, toonust, rõõmsat tuju ning eemalduda mõneks ajaks argimuredest, nautida loodust, värsket õhku ning sõbralikke inimesi enda ümber.
20 Veebruar 2009
  Kommentaarid