Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Korvpall: Vanglateenistuse võistkond tuli riigiametnike korvpallimeistriks

Nädalavahetusel peetud riigiametnike korvpalliturniiri poolfinaalis ja finaalis alistas Eesti vanglateenistuse võistkond vastavalt AS-i Eesti Post ja siseministeeriumi ning tuli riigiametnike korvpallimeistriks.

Vanglateenistus koosneb vanglate ja justiitsministeeriumi vanglate valdkonna töötajatest. Tegu on ühtse organisatsiooniga, kus vanglate osakonna töötajad täidavad vanglate juhtimise kõrval vajadusel kas asenduse korras või vangla personali tugevdamiseks teenistusülesandeid ka vanglates ning saavad selleks ka vastavat füüsilist väljaõpet.

Vanglateenistus on viimastel aastatel pööranud järjest rohkem tähelepanu nii kogu organisatsiooni kui ka iga töötaja usaldusväärsusele. Sestap on nõudmised vanglateenistujatele tublisti kasvanud, kusjuures töötajate laitmatu tausta, heade erialaste teadmiste ja oskuste kõrval hinnatakse üha enam ka kehalist võimekust. Nii ongi enesestmõistetav, et sport ja võistlused on kujunenud vanglatöötajate ettevalmistuse lahutamatuks osaks.

Diana Kõmmus
25 Veebruar 2009
  Kommentaarid