Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Paarismängudes võidutsesid Madikad, Vanad ja KJ

Rakvere spordiseltsi Kalev paarismängude XXIII hooajale pandi punkt läinud laupäeval, mil kavas olid minigolf ja bowling.

Meeste konkurentsis säilitasid hoolimata tagasihoidlikest tulemustest viimastel aladel liidrikoha Madikad (Janar ja Alar Madilainen). Et kaks kehvemat resultaati arvestati üldise paremusjärjestuse koostamisel maha, siis kogunes Madikate kontosse 97 punkti.

Teiseks tuli otsustaval etapil kaks kolmandat kohta saanud Tammiku (Karmo ja Leho Aros) 94 ning kolmandaks neile kokkuvõttes vaid ühe punktiga alla vandunud paar nimega 51 (Tarmo Saremat, Janno Pärnakivi).

Üldise paremustabeli neljandaks platseerus nii minigolfis kui ka bowlingus võitmatuks jäänud Palmar (Raido ja Alar Palmar) 84, viiendaks Viibärn (Hannes Viiber, Veiko Pärn) 81 ja kuuendaks Udud (Veiko Vahtra, Kristjan Saluvee) 80 punktiga. Kaasa tegi kokku 14 meespaari.

Seenioride hulgas väljusid tihedast rebimisest esikohaga Vanad (Mati Metsjõe, Jaak Paap), kogudes 107 punkti. Võitjad tegid tugeva lõpuspurdi, saavutades minigolfis alavõidu ja teenides bowlingus kolmanda koha punktid.

Kõige napimalt taandus kokkuvõtte teiseks Võsu Volle (Mihkel Juhkami, Valdur Vool) 106 ning kolmandaks Võsu RL (Tarmo Nuija, Tõnu Ammusaar) 101 punktiga.

Segapaaride konkurentsis tüüris 114 punktiga esikohale KJ (Kaja Saarestik, Jaak Paap). Neile järgnesid lõpuks Vergi (Laura ja Tarmo Nuija) 103, Palm (Erle Jersov, Rannar Palm) 99 ning Kivipall (Merike Kivisild, Henri Palmar) samuti 99 punktiga.

"Nii tihedat võistlust ja konkurentsi, kui tänavu, pole meil 23 aasta jooksul veel olnud," tunnistas Kalevi paarismängude sarja eestvedaja Rein Eenmäe. "Osavõtjate arvgi on püsinud stabiilsena - kui parematel aegadel tegi kaasa 28 paari, siis tänavu näiteks 25."

Eenmäe sõnul püütakse paarismängudega järgmisel aastal jätkata. "Tavaliselt hakkavad võistlejad ise juba sügisel varakult survet avaldama. Kui nõudlust on, siis tuleb teha," lisas ta.

Kalevi XXIII paarismängude punktitabel on nähtav Rakvere spordikeskuse kodulehel.
30 Märts 2009
  Kommentaarid