Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Lauatennisistid riisusid Nõmmel koore

Laupäeval Nõmmel peetud lauatennise rahvusvahelisel võistkondlikul turniiril tegid puhta töö Rakvere mängijad, kes võidutsesid nii noormeeste kui ka neidude arvestuses.

Kristiine spordihoones korraldatud kuni 21-aastaste lauatennisistide jõuproovil kuulusid Rakvere Pinx/Finnlamelli neidude võidukasse rivistusse Helen Galkan ja Kristina Shevtsova, sama klubi noormeeste kuldses tiimis mängisid Reimo Saar, Toomas Korsar ja Kert Räis.

Väga eduka etteaste tegi samuti Rakvere spordikooli esindanud ja hinnatava kolmanda koha saavutanud teine võistkond, kuhu kuulusid konkurentidest kuni kuus aastat nooremad Reelika Suurmets, Triin Tahk ja Karin Kallas.

Kahe Rakvere neidude võistkonna vahele mahtus teise koha hõivanud Nõmme SK.

Sama võistluse raames toimus ka Eesti Lauatenniseliidu Laste GP sarja IV etapp, kus poiste nooremas vanusegrupis ehk 2001. aastal sündinute hulgas näitasid head mängu Reijo Vasemägi ja Georg Kokk (mõl. Rakvere SK), kes saavutasid vastavalt kolmanda ja neljanda koha.

Turniiril osalesid kohalike mängijate kõrval külalisvõistlejad Slovakkiast, Soomest ja Venemaalt.
09 November 2009
  Kommentaarid