Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Kadrina saalijalgpallisarjas vahetus üldliider

Tavapäraselt menuka Kadrina saalijalgpalliturniiri neljandale etapile registreerus 11 võistkonda. Teiste hulgas lõid kaasa huvitavate nimedega uustulnukad Rakkest - Viive sünnipäev 46 ja Sinuema.

Samuti olid kohal juba tuttavad meeskonnad, üldvõidu nimel konkureerivad Augur, SK Tapa, Tahmaküla United, FC Jaanus ja teised.

Armutus konkurentsis sõeluti kiirelt terad sõkaldest. Algsest kohmetusest üle saades õnnestus võidupunkte saada ka uustulnukatel, ent poolfinaalidesse neil seekord veel asja polnud. Kõige lähemale poolfinaalipääsule jõudis esimeses alagrupis meeskond Viive sünnipäev 46, kes võrdsete punktide juures loovutas koha nelja tugevama hulgas samuti sel hooajal esmakordselt võistelnud Rakvere Ametikoolile. Alagrupi võitjana tagas aga edasipääsu Tahmaküla.

Teises alagrupis sattusid kokku Tapa III ja Augur, kes samas järjestuses ka alagrupist edasi pääsesid. Ebaõnnesõduritena jäid jälle medalimängude ukse taha Makaagid. Kolmandas alagrupis polnud FC Jaanusel ja JK Ummistusel probleeme oma paremuse maksmapanemisega ning poolfinaalikoha tagasid nemadki.

Poolfinaalides kõmmutati hulga väravaid ja taaskord ei lubanud faforiidid endale eksimusi: Tahmaküla nuhtles 3:0 sitket JK Ummistust, Tapa III alistas samuti 3:0 Rakvere Ametikooli Augur 4:1 FC Jaanuse.

Kolme meeskonna vaheline finaal kujunes Auguri sooloks, kes võitis nii lähima konkurendi Tahmaküla 4:2 kui ka revanšeeris alagrupis saadud kaotuse Tapa III vastu tulemusega 5:1. Tapalaste vastupanu nõrgestas samas ühe mängija vigastus. Tahmaküla oli omakorda Tapast napilt parem 3:2.

Spordiklubi Aaspere korraldatava kuueetapilise Kadrina saalijalgpallisarja üldliidriks kerkis kaks etappi enne lõppu Augur, kellel on koos 38 punkti. Neile järgnevad Tahmaküla United 36, Tapa III 31, FC Jaanus 30, JK Ummistus 18 ja Makaagid 14 punktiga. Teiste meeskondade punktisaak on väiksem. Kokku on tänavu osalenud 19 võistkonda.

Saalijalgpalli võistlussarja kaks viimast etappi on kavas Kadrina spordihoones 14. märtsil ja 11. aprillil. Mõlemad algavad kell 12.
18 Veebruar 2010
  Kommentaarid