Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rakvere Spordikeskuse eelinfo 01.-07.03.

Rakvere spordikeskuses toimuvate sündmuste nädalakava (1.-7. märts).

01.03 kell 8.30 Rakvere spordikeskuse infotund (Rakvere spordihall, Kastani 12).

02.03 kell 12 Kalevi Miniliiga võrkpallis IV-VI klassi tüdrukutele ja poistele (Rakvere spordihall, Kastani 12).

02.03 kell 15.45 Eesti noorte PC1-klassi (1996. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, esiliiga: Virumaa PK - Tartu Palliklubi (Rakvere spordihall, Kastani 12).

02.03 kell 16 noorte kergejõustiku võistlussarja TV-10 OS Lääne-Viru II etapp (Rakvere staadioni kergejõustikuruum, Kastani 12).

02.03 kell 16.30 Lääne-Viru naiste meistrivõistlused võrkpallis, teine liiga: Rakvere SK II - Rakvere SK III (Rakvere spordihall, Kastani 12).

02.03 kell 18 Lääne-Viru naiste meistrivõistlused võrkpallis, esiliiga: Rakvere SK - Rakvere (Rakvere spordihall, Kastani 12).

02.03 kell 20 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, meistriliiga 5.-8. koha turniir: Võsu I - Akat (Rakvere spordihall, Kastani 12).

02.03 kell 20.15 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, esiliiga: Ferrel - Rakvere SK/Tarvas (Rahu hall, Rahu 17a).

03.03 kell 10 Lääne-Viru koolide I-III klasside esivõistlused rahvastepallis (Rakvere spordihall, Kastani 12).

03.03 kell 17.15 korvpalli sõprusmäng (poisid s 1996. a. ja hiljem): Rakvere SK/Tarvas - Simuna (Rakvere spordihall, Kastani 12).

03.03 kell 18 Lääne-Viru naiste meistrivõistlused võrkpallis, esiliiga: SVK - Kunda VK (Kalevi hall, Võimla 1).

03.03 kell 18.30 spirituaalse lektooriumi filmilektoorium: ""Saladuse" taga peituv saladus" (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).

03.03 kell 19 Schenker Liiga võrkpallis: Rakvere Grossi Toiduaubad - Biolars/Olaine-Ozolnieki (Rakvere spordihall, Kastani 12).

03.03 kell 19.30 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, rahvaliiga 13.-17. koha turniir: Pupu - Võsu II (Kalevi hall, Võimla 1).

04.03 kell 17.30 Rakvere Rattaklubi Siplased asutamiskoosolek (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).

04.03 kell 18.30 meeste jalgpalli sõprusmäng: Paide Kumake - Kohtla-Järve Alko (Rakvere kunstmurustaadion, Võidu 67).

04.03 kell 18.30 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, meistriliiga 1.-4. koha turniir: Rakvere SK "A" - Haljala (Rakvere spordihall, Kastani 12).

07.03 kell 16 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, meistriliiga 5.-8. koha turniir: Rakvere SK "B" - Akat (Kalevi hall, Võimla 1).

07.03 kell 18 Rakvere SK ujumise osakonna lastevanemate koosolek (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).
01 Märts 2010
  Kommentaarid