Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rakvere spordikeskuses toimuvate sündmuste nädalakava 15.-21. märts

15.03 kell 18.30 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, meistriliiga 5.-8. koha turniir: Rakvere SK "B" - Kirde Kaitseringkond (Rakvere spordihall, Kastani 12).

15.03 kell 19 Rakvere SK korvpalliosakonna lastevanemate koosolek (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).

16.03 kell 10-14 võrkpalli seeriaturniiri "Rakvere karikas" V etapp (Rakvere spordihall, Kastani 12).

16.03 kell 20.15 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, esiliiga: Ferrel - Simuna Artiston (Rahu hall, Rahu 17a).

16.03 kell 20.15 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: Rakvere Spordikeskus - RLV Massive II (Rakvere spordihall, Kastani 12).

17.03 kell 10-15.45 koolinoorte pallimänguliiga "Võrgud sahisema" I vahevoor, korvpall (Rakvere spordihall, Kastani 12).

17.03 kell 18.30 spirituaalne lektoorium (Rakvere spordihall, Kastani 12).

17.03 kell 20.15 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, meistriliiga: Rakvere ViKe - Simuna Ivax (Rahu hall, Rahu 17a).

18.03 kell 12 VI klasside poiste sõprusmäng jalgpallis: Rakvere Reaalgümnaasium - Rakvere Linna Algkool (Rakvere spordihall, Kastani 12).

18.03 kell 15.30 Eesti neidude U18 vanuseklassi meistrivõistlused võrkpallis, II finaalturniir: Rakvere SK - Keila VK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

18.03 kell 16 klubi A&O aastakoosolek (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).

18.03 kell 17 Eesti neidude U18 vanuseklassi meistrivõistlused võrkpallis, II finaalturniir: Keila VK - Kunda ÜG/VK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

18.03 kell 18.30 Eesti neidude U18 vanuseklassi meistrivõistlused võrkpallis, II finaalturniir: Rakvere SK - Kunda ÜG/VK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

19.03 kell 10.30 Eesti neidude U18 vanuseklassi meistrivõistlused võrkpallis, II finaalturniir: Rakvere SK - Pärnu VK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

19.03 kell 10.30 Eesti neidude U18 vanuseklassi meistrivõistlused võrkpallis, II finaalturniir: Keila VK - Narva SK (Rakvere spordihallis, Kastani 12).

19.03 kell 10.30 Eesti neidude U18 vanuseklassi meistrivõistlused võrkpallis, II finaalturniir: Kunda ÜG/VK - Kohila VK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

19.03 kell 12 Eesti neidude U18 vanuseklassi meistrivõistlused võrkpallis, II finaalturniir: Rakvere SK - Kohila VK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

19.03 kell 12 Eesti neidude U18 vanuseklassi meistrivõistlused võrkpallis, II finaalturniir: Keila VK - Pärnu VK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

19.03 kell 12 Eesti neidude U18 vanuseklassi meistrivõistlused võrkpallis, II finaalturniir: Kunda ÜG/VK - Narva SK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

19.03 kell 15 Eesti neidude U18 vanuseklassi meistrivõistlused võrkpallis, II finaalturniir: Kunda ÜG/VK - Pärnu VK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

19.03 kell 15 Eesti neidude U18 vanuseklassi meistrivõistlused võrkpallis, II finaalturniir: Rakvere SK - Narva SK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

19.03 kell 19 G4S korvpalli meistriliiga: Rakvere Tarvas - TTÜ (Rakvere spordihall, Kastani 12).

20.03 kell 10 Eesti neidude U18 vanuseklassi meistrivõistlused võrkpallis, II finaalturniir: Narva SK - Pärnu VK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

20.03 kell 10 Lääne-Viru noorte (s 1995. a. ja hiljem) meistrivõistlused lauatennises (Rakvere spordihall, Kastani 12).

20.03 kell 11.30 Eesti neidude U18 vanuseklassi meistrivõistlused võrkpallis, II finaalturniir: Pärnu VK - Kohila VK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

20.03 kell 12 Eesti Spordikilva karikavõistluste V etapp, paaris- ja üksikmäng (Rakvere spordihalli aeroobikasaal, Kastani 12).

20.03 kell 13 Eesti neidude U18 vanuseklassi meistrivõistlused võrkpallis, II finaalturniir: Narva SK - Kohila VK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

20.03 kell 13 Lääne-Viru täiskasvanute meistrivõistlused lauatennises (Rakvere spordihall, Kastani 12).

20.03 kell 17 naiste sõprusmäng korvpallis: Espoo Basket Team - Tartu Ülikool (Rakvere spordihall, Kastani 12).

21.03 kell 9 XXIV Kalevi paarismängud, sulgpall ja indiaca (Rahu hall, Rahu 17a).

21.03 kell 10 naiste sõprusmäng korvpallis: Espoo Basket Team - Tartu Ülikool (Rakvere spordihall, Kastani 12).

21.03 kell 12 terviseliikumise sariürituse "Tund tervisele" III etapp, suusatamine (Palermo tervise- ja suusarajad).

21.-22.03 kell 13 ja kell 10 Eesti noormeeste U18 vanuseklassi meistrivõistlused võrkpallis, III finaalturniir - Rakvere SK II, Kuressaare VL Spordiklubi, Audentese VK, Kohila VK, Tartu SS Kalev, Tallinna SS Kalev SK II (Kalevi hall, Võimla 1).

21.03 kell 17 Eesti meeste meistrivõistlused jalgpallis, esiliiga: Rakvere FC Flora - Pärnu JK Vaprus (Rakvere kunstmurustaadion, Võidu 67).

21.03 kell 17 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, esiliiga: Rakvere Bulls - Kirde Kaitseringkond (Rahu hall, Rahu 17a).

21.03 kell 17 Ukraina tsirkus (Rakvere spordihall, Kastani 12).

21.03 kell 18.30 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, esiliiga: Rakvere SK/Tarvas - SK Rakke (Rahu hall, Rahu 17a).
14 Märts 2010
  Kommentaarid