Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Järve karikas rannavolles alustab uut hooaega

Teisipäeval, 15. juunil algab Rakvere staadioni liivaväljakutel rannavõrkpallisarja Järve Karikas teine hooaeg. Tänasel avaetapil on algusega kell 17.30 võistlustules meespaarid, homme teevad oma avalöögi naised.

Ehkki mängitakse paarides, selgitatakse lõppkokkuvõttes individuaalne paremusjärjestus. Etappe on meestel kavas kümme, millest lähevad arvesse kaheksa paremat ja naistel üheksa, millest arvestatakse seitsme parema tulemust.

Rakvere Järve Karika info ja juhend on nähtav võistlussarja kodulehel www.jarvekarikas.webs.com, samuti saab infot Rakvere spordikeskuse kodulehelt ja võrkpalliportaalist volley.ee.

Mullu esmakordselt toimunud jõuproovi eestvedaja on Rakvere reaalgümnaasiumi õppur ja kohalikus spordikoolis võrkpallimänguga tegelev Ronald Järv. Eelmisel aastal osales Järve Karikal üle 40 mängija Lääne-Virumaalt.

15 Juuni 2010
  Kommentaarid