Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Tamsalu perevõrkpalliturniir ootab registreeruma

Tänavu kümnendat juubelit tähistav Tamsalu perevõrkpalliturniir, mille eestvedajaks perekond Annus, kutsub jaanilaupäeval kõiki võrkpallipisikuga nakatunud peresid omalaadsel spordivõistlusel kaasa lööma.

Võistlema on lubatud mitte üksnes ühesuguse perenimega peresid, vaid ka segavõistkondi, mille mängijad on sugulased ja kannavad sama perekonnanime või on omanud sama neiupõlvenime. Osalemisõigus on ka sama neiupõlvenimega naissoost perekonnaliikme lastel. Võistkonna suurus on vähemalt kuus mängijat.

Perevõrkpalliturniir algab Tamsalu kooli pargis 23. juunil kell 11, finaalide algus on orienteeruvalt kell 15. Vihmase ilma korral toimuvad mängud sisetingimustes.

Mängitakse turniirisüsteemis. Osavõtutasu on 600.- krooni võistkonna kohta. Info ja registreerimine e-posti aadressil ruudo.annus@gmail.com või telefonil 5698 5527. Eelregistreerimine kestab kuni 15. juunini.

Võistluse täpse juhendiga saab tutvuda Rakvere spordikeskuse kodulehel.
14 Juuni 2010
  Kommentaarid