Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Naiste jalgpallikoondis võõrustab Rakveres Serbiat

Eesti naiste jalgpallikoondis peab eeloleval laupäeval, 19. juunil Rakvere staadionil maailmameistrivõistluste valikmängu Serbiaga.

Eesti rahvusnaiskond on MM-valiksarjas oma alagrupis kuue võistkonna konkurentsis kuue punktiga neljandal kohal, jäädes Serbiast maha vaid ühe silmaga. Kolmandat kohta püüdlevale Eestile avaneb laupäeval suurepärane šanss revanšeerida märtsikuine 0:4 kaotus ja tabelis kerkida.

Viimati alistas Eesti naiskond 5. juunil Kadrioru staadionil Anastassia Morkovkina ja Kaire Palmaru väravatest 2:1 Põhja-Iirimaa.

Eesti - Serbia kohtumisele toob huvilised pealinnast JK Tallinna Kalev fännibuss, mis väljub Kalevi keskstaadioni parklast laupäeval kell 12 ja sõidab tagasi pärast kohtumise lõppu.

Paketi hind on 100 krooni ning sisaldab edasi-tagasi sõitu Rakverre ning ka mängupiletit. Huvilised saavad end registreerida e-posti aadressil info@jkkalev.ee hiljemalt neljapäeval. Tasumine toimub reisi eel sularahas.

Eesti ja Serbia naiskonna MM-i valikmäng algab Rakvere staadionil laupäeval kell 14. Pealtvaatajatele maksab pilet 25 krooni.

16 Juuni 2010
  Kommentaarid