Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Justin Gatlin kinnitas osalemist „BIGBANK Kuldliiga“ finaaletapil Rakveres


Eesti juhtiva kergejõustikusarja „BIGBANK Kuldliiga“ korraldajad said teisipäeva õhtul ametliku kinnituse, et 3. augustil astub Rakveres sarja finaaletapil 100 meetri jooksus võistlustulle olümpiavõitja ja endine maailmameister Justin Gatlin.


„Justin Gatlini näol on tegemist läbi aegade ühe tuntuima kergejõustiklasega, kelle Eestisse tulek sai võimalikuks tänu asjaolude soodsale kokkulangemisele. Mees on oma karistuse ära kandnud ja ootame põnevusega, millise tulemuse suudab ta Rakveres teha,“ lausus sarja üks korraldajatest Taavi Esperk.


Lisaks Gatlinile on lubanud Rakvere etapist osa võtta ka Eesti kergejõustiku paremik, eesotsas Euroopa Meistrivõistlustelt naasvate Gerd Kanteri, Ksenija Balta ja Mikk Pahapilliga.


„BIGBANK Kuldliiga“ finaaletapil selgub ka 300 000-kroonise jackpoti võitja. Nelja etapi järel konkureerib jackpotile vaid kõrgushüppaja Anna Iljushtshenko, kellel on võimalus peaauhind Rakveres enda nimele kirjutada. Jackpoti saab sportlane, kes on võitnud „BIGBANK Kuldliiga“ kõigil viiel suvisel etapil „kuldse ala“.


„BIGBANK Kuldliiga“ Rakvere võistlusest teeb otseülekande ETV, kes on valmis edastama telepildi ka rahvusvahelistele kanalitele.


„BIGBANK Kuldliiga“ on Balti riikide mainekaim kergejõustiku võistlussari, mille nimisponsoriks on Eesti kapitalil põhinev krediidiasutus BIGBANK AS. 2008. aastal sõlmis BIGBANK MTÜ-ga Spordiürituste Korraldamise Klubi lepingu, mille kohaselt toetab pank järgmise nelja aasta jooksul BIGBANK Kuldliiga korraldamist kokku kolme miljoni krooniga.


27 Juuli 2010
  Kommentaarid