Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rakvere Spordikeskus võõrustab karate suurlaagrit

16.-21. augustini toimub Rakvere Spordikeskuses juba kolmandat aastat järjest rahvusvaheline karatesportlaste suurlaager, mille peatreeneriks on legendaarne Antonio Oliva Seba, kes on maailmas enim hinnatud taktikatreener.

Treeninglaagris keskendutakse eeskätt võitlustaktika õppimisele ja täiustamisele ning valmistutakse ühtlasi ka karate maailmameistrivõistlusteks. Osaleb ligemale 100 karatekat üle maailma, kes enamuses on rahvuskoondiste liikmed või liikmeteks pürgimas.

Rakvere Spordikeskus on viimase kolme aastaga kujunenud karate võistlusspordi rahvusvaheliseks treening- ja võistlusbaasiks. 2010. aasta esimesel poolaastal peeti Rakveres karate Eesti meistrivõistlusi, noorte karateturniiri Jyoshinmon Cup 2010, samuti Jyoshinmon Karate maailmakarika etapp täiskasvanutele.

"Järjekordse karatesportlaste suurlaagri toimumine Rakveres annab kinnitust siinsetest headest treeninglaagrite läbiviimise tingimustest ning võimekusest karated rahvusvahelisel tasemel korraldada," kommenteeris Eesti Karate Föderatsiooni juhatuse liige Kert Karus.

Karatelaager toimub Maailma Karate Föderatsiooni ja Eesti Karate Föderatsiooni ning Palermo Spordiklubi koostöös.
16 August 2010
  Kommentaarid