Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Tarva järelkasv alustab täna play-off mänge

Eesti korvpallimeistrivõistluste teises liigas võistlev BC Tarvas/Rakvere SK juhatab kolmapäeva õhtul sisse play-off mängud.

Kaheksandikfinaalis on treener Raivo Tribuntsovi juhendatava Tarva järelkasvu vastaseks KK Rae Koss/Hansaviimistlus. Edasipääsuks veerandfinaali tuleb paremus maksma panna kahes kohtumises.

Kui avamäng toimub täna algusega kell 18.30 Rakvere Rahu hallis, siis teine kohtumine leiab aset 13. märtsil Jüris. Vajadusel on kõrgemat asetust omavatel rakverlastel kasutada otsustavas kolmandas vastasseisus taas koduväljakueelis.

"Meie oleme rahul sellega kui Tarva peatreener tahab meilt tugevduseks mängijaid põhimeeskonda," sedastas "väikese" Tarva loots, Rakvere Spordikooli korvpallitreener Raivo Tribuntsov. "Hooaja eesmärgiks ei ole meil paika pandud mingi teatud koha saavutamine, vaid just see, et noored suudaksid areneda ja ennast näidata ning täiendada klubi põhirivistust."

Spordikooli kasvandikest on tänavu esindusmeeskonnas rohkem "pildile pääsenud" 18-aastased Raimond Tribuntsov ja Andri Metsaru. Raivo Tribuntsovi sõnul oli aga talle ja kogu järelkasvumeeskonnale tunnustuseks, et mõned aastad tagasi Tarva esindusvõistkonda kuulunud Mattias Hunt edutati enne registreerimistähtaja lõppu duublist taas põhimeeskonda.

24-aastane ja 198 cm pikk Hunt toetas tänavusel hooajal BC Tarvas/Rakvere SK meeskonda tosinas mängus keskmiselt 11,4 punkti ja 10,5 lauapalliga. Keskmiselt viibis ta igas kohtumises väljakul 29 minutit.
05 Märts 2014
  Kommentaarid