Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Pärnu linnapea toetab jäähalli rajamist linna

Pärnu linnapea Väino Hallikmägi pakkus esmaspäevasel kohtumisel Pärnusse jäähalli rajavale OÜ-le Kristland hoonestusõiguse lepingu pikendamist Pärnu linna poolt, et võimaldada jäähalli rajamist.

Kristlandi ja Pärnu linnavalitsuse vahel 16. novembril 2001 sõlmitud hoonestusõiguse seadmise lepingu järgi tuli ettevõtjal rajada jäähall ja parkla selle aasta 15. novembriks.

Lepingu tähtaegset täitmist Kristland poolt on takistanud investori puudumine, teatas Pärnu linnavalitsus.

Tänaseks on Kristland leidnud investori ja saanud pangalt põhimõttelise nõusoleku jäähalli krediteerimiseks.

"Kristlandi praegune taotlus jäähalli rajamiseks ajapikendust saada on põhjendatud ja toetamist väärt. Ma leian, et linn ei tohiks kasutamata jätta võimalust ehitada Pärnusse spordi- ja vabaaja veetmise jaoks nii oluline ehitis nagu seda on jäähall," lausus Pärnu linnapea Väino Hallikmägi.

Ametliku taotluse konkreetsete ehitustegevuse algus- ja lõpuaegadega peaks Kristland linnavalitsusele esitama sellel nädalal. Otsuse jäähalli hoonestusõiguse lepingu pikendamise kohta langetab linnavalitsus pärast selle taotluse läbivaatamist.

Kristland on linnalt jäähalli rajamise lepingu pikendamist taotlenud ka eelmisel aastal. Aasta eest tehtud korraldusega otsustas Pärnu linnavalitsus seda taotlust mitte rahuldada, sest ettevõtjal ei olnud välja pakkuda konkreetset investeerijat ega ehitustööde elluviimise plaani.

Jäähalli krunt asub Pärnu kesklinnas jõe ääres, 500 meetri kaugusel Pärnu Kontserdimajast.  BNS

01 November 2004
  Kommentaarid