Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Mehine ja Fessai püüavad võistlustantsu MM-ilt medalit

Saku suurhallis 27. novembril toimuval 10-tantsu maailmameistrivõistlustel üritavad Marko Mehina ja Maria Fessai jõuda finaali ning üritada medalivõitu.

2002. aastal võitsid Mehine ja Fessai juunioride 10-tantsu MM-il hõbemedali, eelmisel aastal jõuti MM-il poolfinaali.

"Seekord tahame iseennast võita ja püüdleme finaalikoha ning medali poole," sõnas Mehine neljapäeval Tallinnas antud pressikonverentsil.

Fessai lisas, et koduseinte toetusest ei tohiks alahinnata ning just nüüd vajavad nad seda kõige rohkem, sest vaid kord elus avaneb võimalus maailmameistrivõistlusel kodupubliku ees esineda ning seda tunnet ei asenda miski.

Kümnetantsu MM-võistlus peetakse Saku suurhallis laupäeval, 27. novembril kahepäevase rahvusvahelise tantsuturniiri Tallinn International Open Cup 2004 ajal.

Kahel võistluspäeval toimuvad muuhulgas ka maailma karikavõistluste etapid standard -ja Ladina-Ameerika tantsudes.

Hetkel on 10-tantsu MM-ile registreerunud 25 riigi tantsupaarid.

Enne Tallinna MM-võistlust osalevad Mehine ja Fessai ning Roger Niitmäe ja Kerttu Tänav 6. novembril Shanghais toimuval standardtantsude maailmameistrivõistlustel.  BNS

04 November 2004
  Kommentaarid