Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Eesti jäähokikoondis OM-eelvalikturniiriks

Eesti jäähokikoondis osaleb 11.-14. novembrini Prantsusmaal, Brianconis toimuval 2006. aasta taliolümpia eelvalikturniiril.

Eesti koondise vastased on 11. novembril Bulgaaria (algus Eesti aja järgi kell 17.30), 13. novembril Rumeenia (17.30) ja 14. novembril Prantsusmaa (20.30).

Eelvalikturniirilt pääseb edasi ainult võitja, kes mängib järgmise aasta veebruaris toimuval ühel kolmest valikturniiril.

Antud nimekirjas on üks mängija rohkem, teisipäevase arstliku ülevaatuse järel otsustatakse, kas Prantsusmaale sõidab Jevgeni Salagin või Aleksander Kuznetsov.

Eesti koondis, väravavahid:

Aleksei Terentjev (Narva PSK) ja Andrei Šestakov (HK Stars).

Kaitsjad:

Kaupo Kaljuste (Panter), Kirill Kolpakov (Svegs/Rootsi), Lauri Lahesalu (Odense/Taani), Roman Potsinok (Stars), Jevgeni Salagin (Närpes Kraft/Soome), Stanislav Pankov (Tartu Välk 494) ja Aleksander Sauendi (Stars).

Ründajad:

Andrei Zorin (Kurikkan Ryhti/Soome), Pelle Sildre (Panter), Andrei Makrov (Almetjevski Neftjannik/Venemaa), Deniss Konõšev (Svegs), Sergei Tulzakov (Narva), Aleksander Petrov (Kirkkonummi Salamat/Soome), Mihhail Kozlov, Maksim Ivanov (mõlemad Epinal/Prantsusmaa), Rainer Palu (Panter), Andrei Griskun (Stars), Vassili Titorenko (Välk 494), Kristjan Valk (Panter), Igor Ossipenkov ja Aleksander Kuznetsov (mõlemad Narva).

Koondise treenerid on Juri Tsepilov ja Anatoli Zahharov.

Samal ajal toimuvad veel kaks OM-eelvalikturniiri. Nowy Targis (Poola) mängivad lisaks väljakuperemeestele veel Horvaatia, Leedu ja Holland ning Stavangeris on Norra vastasteks Hiina, Serbia ja Montenegro ning Ungari.

BNS

08 November 2004
  Kommentaarid